facebook
Jesteś na → Strona główna→ Jesienny Jarmark na granicy już za nami.

Jesienny Jarmark na granicy już za nami.

Jesienny Jarmark na granicy już za nami.

esienny „Jarmark na granicy” już za nami. Na starym przejściu granicznym Chałupki – Bogumin 25 września odbyła się impreza, która ściąga pasjonatów starych przedmiotów z wielu regionów Polski i Czech. Pogada dopisała, więc wystawców i kupujących oraz oglądających były tłumy.

Dobra, stara rzecz zawsze się sprzeda – na jarmarku staroci można kupić unikalne okazy, ale też 
kurioza i najzwyczajniejsze pod słońcem graty. Te wszystkie „różne różności” i niezwykłości mogą niekonwencjonalnie ozdobić mieszkanie, zupełnie inaczej niż w mieszkaniach znajomych, którzy przeważnie urządzają się schematycznie. 

Wśród wystawców byli także mieszkańcy naszej gminy, którzy sprzedawali to, co od lat zalegało niepotrzebne w szafach, a komuś może się jeszcze przydać. Ceny jak zwykle kształtowały się na bardzo różnym poziomie, i co najważniejsze – można się było targować. 
Dla kupujących i sprzedających przedstawiciele organizacji społecznych w Chałupkach przygotowali specjały lokalnej kuchni, które cieszyły się sporym powodzeniem.

 

relacja ze strony www.krzyzanowice.pl

zobacz zdjęcia

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Barbara Moń

Ostatnie prace:
Haft, Jajo wielkanocne, Słoneczniki
Charakterystyka autora:
Rękodziełem zajmuję się od 10 lat, jestem artystką nie zamykającą się na jedną formę...

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.