facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Maryla Mazur

Niezwykłe sylwetki

Maryla Mazur

Oferowane prace:

Tkanina, haft, szydełko

Serweta, Serweta, Serweta, Serweta, Serweta, Serweta, Serweta, Serweta, Bieżnik, Koronka, Serweta, Zazdroska, Serwetka, Zawieszki choinkowe, parasol, Bawełniay bieżnik, Zawieszki dekoracyjne np. na choinkę, Gwiazdki i śnieżynki, Szydełkowy wachlarz, Szydełkowe koszyczki, Szydełkowe zawieszki okienne, Drutowe bawełniane serwetki, Bawełniany kwadratowy obrus na drutach, Okrągły drutowy obrus z egipskiej bawełny, Drutowa serweta w kolorze ecri, Drutowy kwadratowy obrus, prostokątny bawełniany obrus

Charakterystyka autora:

Moja przygoda z rękodziełami rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie. Zaczynałam od serwetek szydełkowych i na drutach, potem przyszedł czas na wyplatanie tzw. makramę i hafty: płaski, richelieu, krzyżykowy. Wraz z upływem czasu i nabytej wiedzy zaczęłam tworzyć własne wzory. Nowych inspiracji i metod twórczych poszukuję sięgając często do historii. Tak odkryłam na nowo koronkę siatkową i klockową. Tworzenie daje mi wiele satysfakcji i radości, a jesienne czy zimowe wieczory nigdy nie są za długie.

Dane kontaktowe

Maryla Mazur
Jankowice
nr tel.: 784750180
e-mail: maryla.mazur@interia.pl

Kalendarz imprez

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.