facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Małgorzata Gosek

Niezwykłe sylwetki

Małgorzata Gosek

Oferowane prace:

Pozostałe

Kartki, Zaproszenia, Kartki na ślub, Kartki

Artykuły dekoracyjne, decoupage, carving

Kule, Bukiety, Bukiety, Kwiaty na patyku, Jajka, Jajka, Kurczak, Jajo, Bukiet, Bukiety z liści klonowych, Ozdoba, Ozdoba z papieru, choinka, Zające Karczochy, Kurczaki Karczochy, Jaja Karczochy, Ozdoby- zając, kurczak, Wianki, Kurki, Bukiet, Pszczółki, Bukiet, Wachlarz

Charakterystyka autora:

Pracuję w przedszkolu lecz z zawodu jestem cukiernikiem, piekę ciasta i torty na różne okazje. Moje zainteresowania to: wykonywanie różnych rzeczy z papieru, liści układanie bukietów i innych kwiatów itp. Z papieru wykonuję kartki i zaproszenia na różne okazje, ozdabiam je pasmanterią jak i suszonymi kwiatami, listkami, wstążeczkami atłasowymi, koronkami i koralikami. Kule i kwiaty robię z kolorowych karteczek metodą origami, ozdabiam pasmanterią, koralikami, robię też kwiaty z krepiny na patyczku, jajka i bombki na kulach i jajach styropianowych. Robię też na wydmuszkach kurczaki na patyczku jak i do powieszenia. Jesienią z liści robię róże, z których powstają bukiety, kosze, wieńce i okazjonalne stroiki. Pomysły na moje prace czerpię z głowy. Ważnym elementem mojej działalności są warsztatowe zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, na których przedstawiam sposób wykonania moich prac. Biorę czynny udział w jarmarkach i wystawach, brałam także udział w konkursie „Mam talent” zorganizowanym w Suszcu. Moje prace można oglądać wirtualnie na stronie www.gminasuszec.pl- XXI Jarmark Przedświąteczny oraz na stronie www.bibliotekasuszec.pl.-„Wystawa Małgorzaty Gosek”, „Warsztaty z jajem”, „Kwiaty dla mamy”, „Noc z Andersenem”. Biorę udział także w wystawie objazdowej po ziemi pszczyńskiej trwającej w okresie od 01.03.2011 r. do 30.06.2011 r.

Dane kontaktowe

Małgorzata Gosek
Kryry
nr tel.: 603 551 106
e-mail: grupa.43@interia.pl

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Anna Bienia

Ostatnie prace:
Koszyczek, Ozdoby wielkanocne, Biżuteria
Charakterystyka autora:
Moje zainteresowania robótkami ręcznymi zaczęły się w dzieciństwie w domu rodzinnym....

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.