facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Judyta Adamczyk

Niezwykłe sylwetki

Judyta Adamczyk

Oferowane prace:

Rzeźba i obrazy

autoportret, autoportret z czerwoną plamą, drzewo na cmentarzu, Okno, pejzaż z Tarnogrodu, poskręcane drzewo, sosny w Hat\\\'i, stary dom, gbur, mądrala, pyszałek, zrzęda, Janis, Saksofonista

Charakterystyka autora:

Urodziłam się w 1987 roku w Bielsku-Białej. Obecnie mieszkam w Krzyżanowicach. W 2009 roku uzyskałam tytuł licencjacki na PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja artystyczna ze specjalnością techniki malarskie i projektowanie witrażu. W 2011 roku ukończyłam studia magisterskie z edukacji artystycznej ze specjalnością rzeźbiarską na Uniwersytecie Opolskim. Zajmuję się głównie malarstwem olejnym przedstawiając portrety i sceny figuralne i pejzaże z natury. W 2009 roku założyłam grupę artystyczną Kogel Mogel w ramach której miałam wystawy malarstwa w kraju i za granicą (Klimkovice, Czechy). W latach 2006-2011 brałam udział w międzynarodowych plenerach malarskich. Uczestniczyłam w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych (m.in. w Bytomiu, Opolu, Opavie, Raciborzu, Rybniku...) Prowadziłam warsztaty artystyczne z rzeźby i malarstwa dla dzieci i młodzieży.

Dane kontaktowe

Judyta Adamczyk
Krzyżanowice
nr tel.: 790 688 598
e-mail: judyta.adamczyk@onet.eu

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.