facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Daniela Widota

Niezwykłe sylwetki

Daniela Widota

Oferowane prace:

Artykuły dekoracyjne, decoupage, carving

Jajka, Jajko wielkanocne, jajo wielkanocne, DRZEWKA WIELKANOCNE, JAJKO WIELKANOCNE, CARWING, dekoracje wielkanocne, Aniołki z makaronu, Choinki z makaronu, Dekoracja komplet - drzewko i choinka

Charakterystyka autora:

Bardzo lubię robić piękne dekoracje. Od kilku lat stało się to moją pasją. Wykonuje stroiki i ozdoby na różne okazje. Z każdego materiału można wyczarować coś oryginalnego i wyjątkowego. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i wtedy powstają najpiękniejsze przedmioty. Z dokładnością dobieram wszystkie detale do moich kompozycji. Staram się by efekt końcowy był jak najlepszy. Uśmiech i zadowolenie klienta jest dla mnie najmilszą nagrodą. Wielką przyjemność sprawia mi to, iż moje małe dzieła podobają się. To motywuje mnie do dalszej pracy. Zajmuję się także carvingiem oraz zdobieniem przedmiotów techniką decoupage. Brałam udział w jarmarkach oraz wystawach organizowanych z różnych okazji. Na co dzień pracuję w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie swoją wiedzą i umiejętnościami mogę podzielić się z małymi artystami naszej wsi.

Dane kontaktowe

Daniela Widota
44-285 Łańce
e-mail: danielawidota@poczta.onet.pl

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.