facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Barbara Szweda

Niezwykłe sylwetki

Barbara Szweda

Oferowane prace:

Artykuły dekoracyjne, decoupage, carving

Herbaciarka, Szkatułka, Chustecznik, Talerz - Świeca, Domek na klucze, Ikona, Kuferek, Podkładki kawowe, Anielska szkatułka, Szkatułka z szablonem, odnowiony mebelek, świeczniki, listownik i przybornik, Jajeczka drewniane, jajka styropianowe duże, jajka styropianowe małe, Wydmuszka strusia, wieszaczki, jajka z damami, mix jajeczny, wiejskie klimaty, wazony, zakładki do książek, butelki, ikony

Pozostałe

Kartki okolicznościowe

Charakterystyka autora:

Od kilku lat decoupażystka z zamiłowania. Robię to co lubię. Moją pasją jest tworzenie pięknych przedmiotów. Kawałek deski, zwykły talerz, nudna świeca, stary taboret – z wszystkiego można wyczarować coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Chciałabym podzielić się z każdym, kto tylko zechce, tym co mi w duszy gra. Od wielu lat tworzę również kartki okolicznościowe ręcznie robione, łączę w nich elementy naturalne jak i motywy florystyczne. Wszystko ładnie komponuję w spójną całość i dobieram do odpowiedniej okazji.

Dane kontaktowe

Barbara Szweda
Radostowice
e-mail: bsszweda@interia.eu

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Dorota Welcel

Ostatnie prace:
Jajko skrobane, Tort, Dziecięcy torcik
Charakterystyka autora:
Rękodziełem zaraziły mnie w dzieciństwie moje babcie. Z wykształcenia jestem fotografem....

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.