facebook
Jesteś na → Strona głównaNiezwykłe sylwetki→ Anna Bienia

Niezwykłe sylwetki

Anna Bienia

Oferowane prace:

Artykuły dekoracyjne, decoupage, carving

Aniołki ze złotą otoczką, Aniołek 15cm, Kurczątka z kolorowej włóczki, Motylki z kolorowego kordonka, Łabędzie z białego kordonka, Jajka wstążkowe, Szkatułka z kordonka, Filiżanki z podstawkami, Łabędzie origami

Tkanina, haft, szydełko

Serwetka z kordonka, Ozdoby wielkanocne, Koszyczek

Pozostałe

Księga życzeń

Biżuteria

Biżuteria

Charakterystyka autora:

Moje zainteresowania robótkami ręcznymi zaczęły się w dzieciństwie w domu rodzinnym. Głównym moim narzędziem pracy jest szydełko ,kordonek,nici i włóczka,a moje prace to: serwetki, firanki, ozdoby wielkanocne ,bożonarodzeniowe, biżuteria i wiele innych rzeczy. Następną techniką ,którą się zajmuję to jest origami, są to prace wykonane z papieru np. łabędzie, koszyczki, wazoniki itd. Wykorzystuję do moich rękodzieł pasmanterię ,przypinając na styropianie wstążki i inne ozdoby, wychodzą z nich przepiękne jaja, bombki ,choinki. Ostatnim moim zajęciem jest ręczne wykonywanie okolicznościowych ksiąg życzeń. Wszystko co robię to wielka moja pasja.

Dane kontaktowe

Anna Bienia
Skrzyszów
nr tel.: 781 367 465
e-mail: annabienia11@wp.pl

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Anna

Ostatnie prace:

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.