facebook
Jesteś na → Strona główna→ Rękodzieło na Allegro

Rękodzieło na Allegro

To, że moda na rękodzieło jest nadal aktualna ma swoje odzwierciedlenie w serwisie aukcyjnym Allegro. Jakiś rok temu powstala kolejna kategoria główna tego serwisu, pod nazwą "RĘKODZIEŁO". Stworzona zostala specjalnie dla miłośników produktów do własnoręcznego wykonywania prac w różnorodnych technikach.

Struktura kategorii "RĘKODZIEŁO" jest oparta na towaroznawstwie oraz typowych technikach stosowanych w rękodziele. W jednym miejscu zostały skupione produkty dostępne dotychczas w kategoriach: "Dom i ogród" (rękodzielnictwo), "Odzież", "Obuwie", "Dodatki" (artykuły krawieckie) oraz "Biżuteria i zegarki" (akcesoria jubilerskie).

Twórcy Allegro zapewniają, ze w przyszłości rozwój kategorii będzie uwzględniał najnowsze trendy w rękodziele - na przykład pergamano, embossing, mixed art i digital scrapbooking.

W kategorii "RĘKODZIEŁO" będą także wystawiane ręcznie wykonane przedmioty, które do tej pory funkcjonowały w różnych częściach serwisu.

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Sylwia Michalska

Ostatnie prace:

Charakterystyka autora:
Sztuka jest obecna w moim życiu od zawsze. Ukończyłam uniwersytet Warmińsko-Mazurski w...

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.