facebook
Jesteś na → Strona główna→ Przegląd kabaretów w Suszcu

Przegląd kabaretów w Suszcu

Przegląd kabaretów w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza początkujące kabarety i kabareciarzy, a także wszystkich wielbicieli i wielbicielki kabaretu do udziału w kolejnej edycji Przeglądu Kabaretów Amatorskich W DECHE.

Celem przeglądu jest zarówno inspirowanie młodych talentów do poszukiwań artystycznych w  dziedzinie  twórczości kabaretowej, promowanie amatorskich zespołów kabaretowych, inicjowanie twórczej ekspresji jak i konfrontacja dokonań twórczych.

Gorąca atmosfera, świetna zabawa, dla początkujących kabareciarzy - atrakcyjne nagrody i finałowy występ gwiazdy -  Kabaretu NOWAKI - to wszystko już 18 listopada 2012 roku!

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony www.gok.suszec.pl. Zgłoszenia należy przesłać do: 5 listopada 2012 roku. Wstęp 5 zł - bilety do na bycia w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu w GOK Suszec. Uwaga limit miejsc na widowni!

Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Iwona Klabuhn

Ostatnie prace:

Charakterystyka autora:
Zawsze pasjonowała mnie historia, szczególnie epoka średniowiecza była mi bliska. Moje...

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.