facebook
Jesteś na → Strona głównaForum→ Pozostałe

Forum

Nowy temat

Pozostałe

Pozostałe


Szukamy artystów-rękodzielników do stałej wsp

2016-04-30 12:08:08

Sklepik z rękodziełem Chatka z Piernika szuka artystów-rękodzielników do stałej współpracy. Szukamy osób tworzących ręcznie ozdoby świąteczne. Chodzi nam szczególnie o szklane bombki malowane, ozdoby z naturalnych materiałów (np kora), pisanki gęsie i kacze oraz strusie jaja (najlepiej grawerowane). Początkowo zamierzamy zamówić partię próbną towaru - docelowo planujemy stałą współpracę. Proszę o kontakt na Piotr@ChatkazPiernika.pl Sklepik można zobaczyć pod adresem www.ChatkazPiernika.pl

Odpowiedzi: 0

Strony kolekcjonerskie

2016-01-25 01:30:26

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.kolekcjonerpolski.pl oraz ważne - każdy moze dodać swoją stronę do katalogu - bezpłatna reklama stron kolekcjonerskich oraz przeglądanie stron związanych z hobby czyli kultura i sztuka.

Odpowiedzi: 0

OSZUSTWO-"tańczące postacie Kaczora Don

2011-09-04 20:31:50

Witam,czy ktoś na dzisiejszych dożynkach kupił Kaczora Donalda i Myszkę Miki które miały tańczyć w rytm muzyki po namagnesowaniu głośnikiem ??Moje nie tańczą i wygląda na to,że po prostu nas oszukano

Odpowiedzi: 1 Ostatni: 2011-09-06 10:26:55 przez Koordynator Hania

Przywitanie

2011-08-05 09:54:49

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, cieszę się ogromnie, że są Państwo zainteresowani naszymi działaniami. Naszym celem, w ramach projektu KREATOR jest promocja rękodzieła, tego, co z synonimu kiczu i nudy urosło do rangi pasji, oryginalności i stylu. Cieszy fakt, że w czasach zdominowanych przez technikę znalazło się miejsce na kult rękodzieła. Ludzkie ręce są w stanie stworzyć coś, czego nie stworzy nawet najbardziej nowoczesna maszyna. To właśnie ludzkie dzieła zyskują największa wartość, ponieważ posiadają w sobie cząstkę ludzkiego pierwiastka: jego dotyk i emocje. Gratuluję naszym rękodzielnikom pasji tworzenia i zdolności, zaś odbiorcom tej twórczości dziękuję za jej docenienie. Pozostając w oczekiwaniu na Państwa opinie i refleksje ze spotkań zapraszam do współpracy.

Odpowiedzi: 0

Nowy temat

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.