facebook
Jesteś na → Strona głównaForumArtykuły dekoracyjne→ Zainteresowani filcowaniem

Forum

Odpowiedz

Zainteresowani filcowaniem

Witam wszystkich forumowiczów. Miałam przyjemność kupować ostatnio na portalu Allegro materiały oraz przybory potrzebne do filcowania, m.in. wełnę czesankową, igły oraz filc dekoracyjny. Chciałam bardzo polecić Państwu firmę Filart prowadzoną przez panią Magdalenę Włodarz. Cała transakcja odbyła się bez problemów i kontakt był wyśmienity. Serdecznie polecam!


Odp: Zainteresowani filcowaniem

2011-11-03 13:41:25

witam Też kupiłam rzeczy do filcowania u tej Pani i jestem naprawdę zadowolona.polecam


Odp: Zainteresowani filcowaniem

2011-11-03 19:57:02

Cieszę się bardzo, że jest Pani zadowolona z zakupów w Filarcie. Chciałam dodać, że Filart posiada własną stronę www.filart.com.pl wraz ze sklepem internetowym. Zakupy produktów są jeszcze prostsze, gdyż nie trzeba posiadać konta. W przypadku cen też jest trochę taniej niż na Allegro. Niedawno mogłam się o tym przekonać dokonując zakupów na spotkanie promocyjne "KREATYWNE klimaty - poczuj ich magię" 5 listopada w Kobyli, na które serdecznie zapraszam :)


Odpowiedz

Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.