facebook
Jesteś na → Strona głównaForum→ www.lgdkreatywni.pl

Forum

Nowy temat

www.lgdkreatywni.pl

Wszelkie uwagi dotyczące strony internetowej.

Jak dodać artystę do działu Niezwykłe Sylwetk

2016-04-30 11:46:48

Witam Państwa. Jestem tu nowy i nie potrafie znaleźć funkcji dodawania artysty do działu Niezwykłe Sylwetki. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 0

Witam

2015-06-07 20:06:37

Witam, jestem tu nowa i dobrze sie czuje wśród Was. Podziwiam Wasz talent . Sama zajmuję sie rękodziełem,prezentuję również tutaj swoje prace,pozdrawiam ;)

witam :)

2013-07-23 07:41:02

mam na imię Kasia, zajmuję się wszelkimi robótkami rękodzielniczymi od najmłodszych lat. obecnie jestem pozytywnie zakręcona wikliną papierową :D, ale również staram się wykorzystywać nikomu już niepotrzebne rzeczy do czegoś nowego, nadając im drugie życie. uwielbiam świeczniki - dlatego one najczęściej powstają ;) serdecznie zapraszam na blog, który prowadzę www.cichyduszek.blogspot.com :) wyruszam z propozycją - może zrobimy jakieś spotkania rękodzielników, na których będziemy mogli podzielić się swoją wiedzą i pochwalić wyrobami? na pewno znalazłoby się sporo chętnych ;)

Spotkanie kolędowe rękodzielników 11 stycznia

2012-12-11 13:37:15

Serdecznie zapraszamy na naszą pierwszą imprezę towarzysko-twórczą. Proszę zabrać ze sobą kawałek słodkiego rękodzieła. Kontakt tel. Z Michaliną Zozworek-Dziwoki - 502 630 451. SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH RĘKODZIELNIKÓW I SYMPATYKÓW I MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ ŻE SIĘ SPOTKAMY.

Powitanie

2011-08-05 09:59:39

Witam serdecznie! Jestem mile zaskoczona faktem powstania tej strony, nie tylko poświęconej bliskiemu mi rękodziełu, ale i tym, że to strona z \"mojego\" regionu i tyle kreatywnych osób mieszka w naszym powiecie. Cieszy mnie to bardzo. Co do działania strony, to wszystko chodzi mi niesamowicie wolno, nie wiem, czy to zależy od komputera? Będę częstym gościem na stronce i mam nadzieję, że forum ożyje i będzie miejscem do wzajemnej wymiany porad i nie tylko. A moje własne wytwory-potwory można oglądać na blogu: www.donka66.blogspot.com Pozdrawiam wszystkich Kreatywnych - Aldona

Odpowiedzi: 1 Ostatni: 2011-08-05 08:41:19 przez Koordynator Ola

Nowy temat

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.