facebook
Jesteś na → Strona główna→ Aktualności

Zaproszenie na Dożynki Gminne w Górze

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli /powiat pszczyński/ informuje, że 26 sierpnia 2018 r. odbędą się w Górze Dożynki Gminne, zapraszamy chętnych twórców do zaprezentowania swojej twórczości.

Zobacz więcej →


Święto Rękodzielników w pszczyńskim skansenie

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza do udziału w „Święcie Rękodzielników", które odbędzie się 9 września 2017 roku w godzinach od 13:00 do 17:00 w Skansenie Zagroda Wsi Pszczyńskiej.

Zobacz więcej →


Zaproszenie na Dożynki Gminno-Powiatowe w Gilowicach

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli (powiat pszczyński) informuje, że 27.08.2017 r. odbędą się w Gilowicach, Dożynki Gminno-Powiatowe, zapraszamy chętnych twórców do zaprezentowania swojej twórczości.

Zobacz więcej →


Zaproszenie do współpracy

Firma Handlowo – Usługowa Ewa Kopeć  zaprasza do skorzystania z oferty firmy w zakresie:

Zobacz więcej →


Targi Turystyki Weekendowej

Po raz kolejny rękodzielnicy zrzeszeni w projekcie KREATOR wezmą udział w Targach Turystyki Weekendowej "Atrakcje Regionów". Targi odbędą się w dniach 2-4 czerwca br. w Parku Śląskim w Chorzowie.

Zobacz więcej →


Festiwal Ceramiki w Pszczynie

Pszczyńskie Centrum Kultury, zaprasza pracownie ceramiczne do udziału w Festiwalu Cermiki, który odbędzie się 18 czerwca br.na rynku w Pszczynie.

Zobacz więcej →


Warsztaty szycia w Godowie

22.03.2017 r. godz. 18:00-21:00 

Zobacz więcej →


Konkurs Górnośląskie Kroszonki 2017

Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa śląskiego do udziału w 28. edycji konkursu na najpiękniejsze kroszonki – jaja zdobione tradycyjnymi i nowatorskimi technikami. Prace przyjmowane będą od 10 do 13 marca 2017 r. w Muzeum Górnośląskim, a otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 1 kwietnia 2017 r.

Zobacz więcej →


"ARTYSTYCZNE WIESIADY"

"Art Pompownia" zaprasza do Godowa 5 listopada 2016 r. 

Zobacz więcej →


Zaproszenie dla pszczelarzy i rękodzielników

GOK w Suszcu serdecznie zaprasza pszczelarzy i rekodzielników z terenu powiatu pszczyńskiego na Jarmark Dożynkowy, który odbędzie się 11 września 2016 roku w Kryrach podczas Dożynek Gminno-Powiatowych.

Zobacz więcej →


Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Anna Nowacka

Ostatnie prace:

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.