facebook
Jesteś na → Strona główna→ Aktualności

Wernisaż Plenerowej Szkoły Małego Artysty, Godów 30 sierpnia 2013 r.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac, który będzie podsumowaniem wakacyjnej Plenerowej Szkoły Małego Artysty. Wernisaż odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 17.30 w Bibliotece w Godowie.

 

Podczas pięciu warsztatowych spotkań z Michaliną Dziwoki, Młodzi Artyści z terenu naszej gminy poznali zasady malowania pejzażu oraz marwej natury. Wykonali też, wykorzystując różne techniki plastyczne ocean.

Zobacz więcej →


Dożynki sołecko-gminne w Mizerowie

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w Dożynkach sołecko-gminnych, które odbędą się 1 września w  Mizerowie.

Zobacz więcej →


"Plenerowa Szkoła Małego Artysty", 12-13 sierpnia 2013 r. , Godów

12 i 13 sierpnia 2013 r. odbędą się kolejne zajęcia z Michaliną Dziwoki w ramach Plenerowej Szkoły Małego Artysty.

Zobacz więcej →


Dożynki Gminne w Kornowacu, 1 wrzesień 2013 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych Dożynkach Gminnych, które odbędą się 1 września w Kornowacu (ul. Rekreacyjna 1 - boisko KS Kornowac). Dla rękodzielników, chcących pokazać swoje prace będą przygotowane miejsca wystawowe pod namiotem. Wystawa zostanie oficjalnie otwarta o godz. 16:00.

Zobacz więcej →


Kolejna rękodzielniczka założyła działalność gospodarczą

Pragniemy Państwa poinformować, iż kolejna rękodzielniczka z grona uczestników projektu KREATOR założyła swoją działalność gospodarczą.

Pani Bożena Rokita zajmuje się tworzeniem pięknych obrusów, serwetek, biżuterii, kartek okolicznościowych.

Zobacz więcej →


Festiwal ETNOmania

Fundacja NADwyraz już po raz trzeci organizuje swoją flagową imprezę na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła Małopolski. Festiwal  ponownie odbędzie się na terenie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie (40 km od Krakowa), 21 lipca w godzinach od 11 do 19.

Zobacz więcej →


Dożynki Gminne w Woli

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli zaprasza chętnych rękodzielników, chcących prezentować swoje wyroby, do udziału w Dożynkach Gminnych. Impreza odbędzie się 8 września tj. niedziela.

Zobacz więcej →


VII Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie - wstęp bezpłatny

Serdecznie zapraszany do udziału w VII Ogólnopolskich Spotkaniach Garncarskich w miejscowości Łążek Garncarski w dniach 4-6 lipca 2013 r. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.witrynawiejska.org.pl oraz www.osgmuzeum.pl

Zobacz więcej →


Dołącz na nas na Facebooku

Jesteśmy już na facebooku.

Dołącz do nas 

Zobacz więcej →


BARBARA - ART

Pragniemy Państwa poinformować, iż kolejna rękodzielniczka z grona uczestników projektu KREATOR założyła swoją działalność gospodarczą.

Pani Barbara Szweda zajmuje się tworzeniem kartek okolicznościowych, ozdób decoupage oraz innymi technikami. Organizuje przeróżne warsztaty rękodzielnicze.

Zapraszamy do odwierdzenia bloga "Co mi w duszy gra - Barbara Art"   http://pasjebarbara-art.blogspot.com/

Zobacz więcej →


Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.