facebook
Jesteś na → Strona główna→ Aktualności

Jarmark Wielkanocny w Wodzisławniu Śląskim - informacja dla wystawców

Jak ożywić starówkę?

Zanim ruszymy z pełną gamą pomysłów zaczynamy od propozycji zorganizowania Jarmarku Wielkanocnego . Wstępny termin imprezy to 23-29 marca 2015 na wodzisławskim rynku.

Zobacz więcej →


BOŻONARODZENIOWA WYSTAWA RĘKODZIEŁA w Ośrodku Kultury w Gołkowicach

Wśród prezentowanych prac znajdą się świąteczne ozdoby wykonane z koronki, drewna; wyroby szydełkowane, frywolitki, biżuteria, prace dzieci szkolnych i przedszkolnych oraz świąteczne stroiki.

Zobacz więcej →


Dekoracja tortów, Scrapbooking i Ozdabianie stołu - kolejne warsztaty z dekorAKCJI

Biblioteka w Godowie zaprasza miłośników robótek ręcznych do udziału w kolejnych warsztatach w ramach projektu dekorAKCJA!

  • 24 października - dekoracja tortów masą marcepanową
  • 27 października - Scrapbooking - w planie ozdabianie butelek i słoików.
  • 3 listopada - Ozdabianie stołu - czyli jak z prostych materiałów wyczarować ozdoby na stół.
Zobacz więcej →


Czyżowicki Piątek Artystyczny, WDK Czyżowice 24.10.2014 r.

Zapraszamy w dniu 31 października br. (tj. piątek) od godz. 18.30 na WYSTAWĘ I WERNISAŻ PRAC TADEUSZA CIURABY - artysty plastyka, który wykonuje prace unikalną techniką - wykorzystującą słomę jako materiał twórczy. Jego dzieła znajdują się w licznych galeriach, muzeach, zdobią kaplice (w tym m.in. kaplicę Joanny d'Arc we francuskim mieście Mazamet), urzędy oraz kolekcje prywatne w różnych krajach. Tadeusz Ciuraba miał blisko trzydzieści wystaw indywidualnych w różnych miastach i placówkach kultury.

Zobacz więcej →


KONKURS ADWENTOWY NIEZBĘDNIK, WDK Olza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do udziału w konkursie „Adwentowy niezbędnik".
Wystarczy wykonać lampion lub kalendarz adwentowy i do 19 listopada 2014 dostarczyć prace do WDK Olza. Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, a także uczestników zajęć proponowanych przez Domy Kultury i podopiecznych świetlic profilaktycznych na terenie Gminy Gorzyce.

Zobacz więcej →


ŚWIĄTECZNA EKO MOZAIKA, od październiaka w WDK Czyżowice

EKO MOZAIKA

Zapraszamy na drugi etap warsztatów EKO MOZAIKI, tym razem będą to warsztaty plastyczne – ukierunkowane na wykonanie ozdób świątecznych z wykorzystaniem materiałów naturalnych takich jak: makaron, przyprawy, szyszki, gałązki oraz recyklingowych: papier, plastikowe i szklane opakowania, używane tekstylia i guziki, żarówki.

Terminy spotkań:

  • 08.11.2014 r. godz. 10.00 - Świetlica Wiejska w Bełsznicy
  • 14.11.2014 r. godz.17.00 - Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach
  • 15.11.2014 r. Godz. 10.00 – Świetlica Wiejska w Rogowie
Zobacz więcej →


Najbliższe warsztaty z Pracownią Kreatywności

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbliższych warsztatów artystycznych, realizowanych przez Pracownię Kreatywności z Bielska-Białej.

Zobacz więcej →


ŚWIĄTECZNA EKO MOZAIKA, od październiaka w WDK Czyżowice

Od października rusza cykl praktycznych warsztatów rozwijających ekologiczną kreatywność. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty kulinarne, plastyczne i rzeźbiarskie.

 

Zobacz więcej →


Wernisaż wystawy tekturografii, 18.09.2014 r., WDK Olza

Serdecznie zapraszamy 18 września 2014 o godz.18.00 na wernisaż wystawy tekturografii do Galerii Na Sali w Wiejskim Domu Kultury w Olzie.

Autorką prac jest Monika Styrnol-Czeczot

Zobacz więcej →


V Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - 16-19 październik 2014 r.

Zapraszamy wszystkich Twórczo Zakręconych na V Ogólnopolski Zjazd Twórczo Zakręconych, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 16-19 października 2014 r.
W ramach zjazdu odbędą się różnego rodzaju warsztaty rękodzieła m.in.: szycie, haft krzyżykowy, haft wstążeczkowy, sutasz, beading, koronka klockowa, haft płaski, filcowanie, robótki na drutach czy wiklina papierowa i wiele innych.

Zobacz więcej →


Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

marta Bajerska

Ostatnie prace:

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.