facebook
Jesteś na → Strona główna→ Aktualności

to już dziś - tworzenie skarbonek z masy papierowej

Zobacz więcej →


XXVII edycja konkursu Górnośląskie Kroszonki ogłoszona

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w XXVII edycji konkursu GÓRNOŚLĄSKIE KROSZONKI, organizowanej przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Składanie prac odbędzie się w dniach 19.02 - 23.02.2016 r. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.muzeum.bytom.pl

Zobacz więcej →


WYSTAWA FOTOGRAFII GÓRNICZEJ BOLESŁAWA DYMIŃSKIEGO - WDK Olza

Kończąc sezon wystawowy i zarazem zaczynając nowy, Wiejski Dom Kultury w Olzie (ul. Szkolna 7) zaprasza do Galerii Na Sali na finisaż wystawy Bolesława Dymińskiego „Fotografia górnicza”. 7.01.2016 o godz. 17.00.

Zobacz więcej →


Zaproszenie na spotkanie integracyjne

Stowarzyszenie LYSKOR serdecznie zaprasza na spotkanie integracyjne z zaprzyjaźnioną  grupą  rękodzielników zrzeszonych w LGD Morawskie Wrota, które odbędzie się 19 listopada 2015 r. o godz. 17:00 w Domu Kultury w Kobyli.

Zobacz więcej →


"Jeśli możesz - pomóż" - zmiana terminu akcji

Fundacja „Pomaluj Nasz Świat”pragnie zaprosić do udziału w programie niesienia pomocy dzieciom niepełnosprawnym i upośledzonym. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przygotowanie prac rękodzielniczych i nieodpłatne ich przekazanie na akcję „Świąteczne strojenie choinki”. 

Zobacz więcej →


VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu

Zapraszamy wszystkie miłośniczki i miłośników ręcznie wykonywanych prac użytkowych i artystycznych na wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju Spotkanie, czyli VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu. Jest to najlepsza okazja w ciągu roku, aby poznać tak duże grono miłośników rękodzieła z całej Polski (i nie tylko) oraz świetna sposobność, aby doskonalić i wzbogacać swoje umiejętności i doświadczenia. Spotkania, rozmowy, warsztaty, pokazy i inne atrakcje to najlepszy sposób na spędzenie jesiennego weekendu w atmosferze, która na długi czas pozostanie w pamięci jako miłe wspomnienie!

Zobacz więcej →


Czyżowickie Piątki Artystyczne

Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach zaprasza 25 września o godz. 18.30 na Czyżowicki Piątek Artystyczny. Tym razem odbędzie się WYSTAWA I WERNISAŻ PRAC KRYSTIANA WILKA KACPRZAKA. Wystawie będzie towarzyszyć występ zespołu GEORGIA ON THE MOON, w składzie: Elżbieta Szczyrba, Dominika Wolny, Łukasz Skotarek.


Wstęp wolny!

Zobacz więcej →


zoom na folk

Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach w ramach projektu "Folk Art Atrakcje" zaprasza do wzięcie udziału w konkursie fotograficznym pt.: "ZOOM NA FOLK".

Zobacz więcej →


Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi, Gorzyce 5 września 2015 r.

Wszystkich sympatyków i miłośników koni oraz mieszkańców powiatu zapraszamy na kolejną edycję zawodów w powożeniu zaprzęgami konnymi

Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi 5 września 2015 r.

Zobacz więcej →


JARMARK STAROCI I RĘKODZIEŁA LUDOWEGO oraz LETNI FESTYN - KOLONIA FRYDERYK, gmina Gorzyce

15 sierpnia 2015 r. sołectwo Kol. Fryderyk zaprasza na PIERWSZY JARMARK STAROCI I RĘKODZIEŁA LUDOWEGO oraz LETNI FESTYN.

Zobacz więcej →


Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Irena Bugiel

Ostatnie prace:
Kurki, Zajączki, Koszyczki
Charakterystyka autora:
Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do prac wykonywanych z nici i włóczki. W wieku 14 lat...

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.