facebook
Jesteś na → Strona główna→ Aktualności

Zaproszenie na Jarmark Wielkanocny i kiermasz rękodzieła do Kobyli

Lokalna Grupa Działania LYSKOR oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zs. w Kobyli zapraszają na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w GOK w Kobyli przy ul. Głównej 78 w dniu 19 marca 2013 r. od godziny 16:00. Podczas Jarmarku m.in. konkurs „Wypieki i wyroby wielkanocne”, degustacja potraw wielkanocnych, kiermasz wielkanocny, występy zespołów ludowych oraz konsultacje ws. możliwości realizacji projektów w ramach Osi Leader.

 

Zobacz więcej →


Rozstrzygnięcie oraz wystawa pokonkursowa konkursu Górnośląskie Kroszonki 2013

Chcemy poinformować, że p. Katarzyna Gembalczyk wzięła udział w tegorocznej edycji konkursu Górnośląskie Kroszonki. W sobote tj. 16 marca o godz. 10.00 nastąpi otwarcie wystawy pokonkursowej i ogłoszenie wyników, w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. Wystawa trwać będzie do 14 kwietnia 2013 r.

Trzymamy kciuki za p. Katarzynę!

Zobacz więcej →


Jarmark Wielkanocny w Suszcu

Rada Sołecka w Suszcu wraz z Sołtysem oraz Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zapraszają wystawców i wszystkich lubiących rękodzieło na doroczny jarmark!

Zobacz więcej →


Kiermasz świąteczny w uzdrowisku

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach zaprasza na Kiermasz Świąteczny. Jest to świetna okazja do kupienia niepowtarzalnych prezentów wielkanocnych dla osób, które cenią sobie rękodzieła.
Zobacz więcej →


Wielkanocna Wystawa Rękodzieła w Gołkowicach

"Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie serdecznie zaprasza na Wielkanocną Wystawę Rękodzieła w dniach 9 i 10 marca, w Ośrodku Kultury w Gołkowicach.

Zobacz więcej →


Wielki Charytatywn Kiermasz Wiosenny

Jesteś wytwórcą, rzemieślnikiem, tworzysz oryginalną biżuterię, decoupage, patchwork albo wielkanocne ozdoby?  Zostań wystawcą 24 marca na Wielkim Charytatywnym Kiermaszu Wiosennym w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Zobacz więcej →


Wielkanocne Warsztaty w Pracowni w Pszczynie

Pracownia Artystyczna przygotowała w lutym i w marcu szereg warsztatów wielkanocnych. Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej.

Zobacz więcej →


Kiermasz rękodzieła w Oświęcimiu

Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zaprasza rękodzielników do wzięcia udziału w Wielkim Charytatywnym Kiermaszu Wiosennym. Kiermasz odbędzie się 24 marca 2013r. w Oświęcimskim Centrum Kultury (Oświęcim, ul. Śniadeckiego 24). Celem kiermaszu jest zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych fundacji jak również promocja rękodzieła.

Zobacz więcej →


Zaproszenie na spotkanie "Artystyczne rękodzieło" - Alina Tomas, Godów 21 lutego 2013

"Spotkania z ludźmi z pasją" zaprasza na wieczór z Aliną Tomas z Gołkowic pod tytułem "Artystyczne rękodzieło"

Zobacz więcej →


WIELKANOCNA WYSTAWA RĘKODZIEŁA w Gołkowicach 9-10 marca 2013 r.

Tworzysz? Masz ciekawą pasję? Jesteś artystą? Chcesz zaprezentować swoje dzieła szerszemu gronu widzów?

Pokaż się na tegorocznej WIELKANOCNEJ WYSTAWIE RĘKODZIEŁA w Gołkowicach.

Zobacz więcej →


Ostatnie produkty

Kategoria:

Autor:

Kalendarz imprez

Niezwykłe sylwetki

Anna

Ostatnie prace:

Kontakt

LGD Lyskor LGD Morawskie Wrota LGD Ziemia Pszczyńska

KREATOR © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.
EFR
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader PROW 2007-2013.